خانه

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

نمایه شرکت

پکن HONKON Technologies Co.Ltd، تاسیس در سال 1998، تا به حال، ما 20 سال سابقه داریم. اولین لیزر Q-switched yag laser که برای حذف ضایعات خال کوبی و رنگدانه در آسیا استفاده می شود، توسط شرکت ما مورد تحقیق و تولید قرار گرفته است.
امروزه ما بیش از 150 مدل از تجهیزات زیبایی شناسی پزشکی داریم که شامل 12 نوع درمان پوست و 4 نوع مراقبت از بدن می باشد: لیزر دیود برای حذف مو، لیزر Q-switched و yag برای تاتو و ضایعات رنگدانه، لیزر کریستال co2 برای جراحی پوست و پوست، hifu برای بلند کردن پوست، و غیره.
ما همچنین بزرگترین تولید کننده در آسیا، با 3 مرکز تحقیق و توسعه و 3 کارخانه و بیش از 1000 کارمند است. در آسیا، ما 10 شعبه در Beijng، گوانگژو، هنگکنگ، فیلیپین و غیره داریم.
علاوه بر این، ما اولین شرکتی هستیم که از سال 2012 شروع به آموزش پزشکی می کند. ما 200 جلسه دوره های آموزشی زیبایی شناسی را برگزار کرده ایم و صاحبان 20000 سالن و کلینیک در آکادمی ما آموزش دیده اند. علاوه بر این، حدود 2000 مرکز لیزر برتر تاسیس شده و 10000 نفر از کارآموزان بعد از آموزش، لیزرهای حرفه ای را تبدیل به حرفه می کنند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در دسامبر 2002، گروه HONKON اولین تکنولوژی دستی ضد ارتعاش خانگی برای لیزر YAG خواهد بود و اولین کمپانی سازنده سبک ترین در چین است

در ژانویه 2003 اولین برنامه «Q-Switch» گروه HONKON با لیزر ND.YAG اجتناب از استفاده از جعبه جعبه سوئیچینگ مسمومیت باطل باعث مشکلات شد و تاریخچه انقلاب نوآوری نوآوری را برای دستگاه لیزر تنظیم کرد.

در ژانویه 2003 Honkon گروه توسعه مستقل از کوچکترین و سبک ترین لیزر جهان برای درمان رنگدانه (دستگاه لیزر fortattoo) - Xiao لیانگ فی، محبوب در سراسر جهان است.

در ژوئن 2003، فن آوری IPL ویژه IP GROUP HONKON و معرفی این تکنولوژی در درمان، تا کنون تکنولوژی واقعا تنها یک تولید کننده IPL چینی است.

در اوت 2003، گروه HONKON - ایجاد یک "واحد فنی" برای اولین بار به طور خاص برای مشتریان داخلی پس از فروش تکنیک های عملیات و هدایت شرکت است.

در مارس 2004، گروه HONKON از مستقل تحقیق و توسعه مستقل "Franz" نور آرایشی مراقبت از پوست سری.

در اوت 2004، معرفی گروه میکروب های فناوری ژاپن از ژاپن، استفاده از آنها در زمینه بوت، یک سنت را ایجاد کرد، یک سنت انسانی را یک سابقه انقلاب تکان دادن زمین ایجاد کرد.

در ژانویه سال 2005، گروه HONKON از تکنولوژی ليزر سرامیک YAG Refract diffusion استفاده خواهد کرد تا به طور قابل توجهی بهبود کارایی لیزر را به طور کلی افزایش دهد. امید به زندگی به طور کلی سه تا پنج سال افزایش یافته است.

در ماه مارس سال 2005، گروه HONKON اولین سیستم جهانی چند منظوره زیبایی نوری GMF را توسعه داد. در همان زمان وارد بازار لاغری، تحقیق و توسعه منحصر به فرد نسل جدید از کاهش وزن - رژیم غذایی از طیف، علم، سلامت، لذت، فیزیوتراپی، محبوب در جهان است.

در ماه ژوئن سال 2006، گروه HONKON یک نسل جدید از فناوری IPL + E را توسعه داد و نور را به یک تکنولوژی RF متصل کرد، به طور کامل حلقهای از چین و چروک های عمیق، لکه های پوستی، عفونت های رنگی و مشکلات درمان

.

در ژوئن سال 2006، گروه HONKON تنها از زیبایی اکسیژن آب پیشرفته جهان، علم، سلامت، گردش طبیعی، انقلاب زیبایی به جای زیبایی کتابچه ای سنتی استفاده کرد.

در دسامبر 2006، حمله شوک گروه HONKON، به طور مستقل مجموعه ای از محصولات الکتریکی منجمد RF، کنترل درجه حرارت اتوماتیک و مجهز به انواع سر، درمان ایمنی، محیط زیست، سریع، اعتبار از چروک های بیش از حد، دراز مدت، ویژه عوارض حل شده چربی، آسان ضد پیری.

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : هانکن

تعداد کارمندان : 1000~1500

فروش سالانه : 6,000,000-9,000,000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب لیزر کسری جزئی CO2 برای فروش کیفیت خوب لیزر کسری جزئی CO2 برای فروش کیفیت خوب لیزر کسری جزئی CO2 برای فروش کیفیت خوب لیزر کسری جزئی CO2 برای فروش