خانه

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

نمایه شرکت

پکن HONKON Technologies Co.ltd ، که در سال 1998 تاسیس شد ، تاکنون ، ما 20 سال سابقه داریم. اولین لیزر Q q nd nd swhedhed که برای از بین بردن ضایعات تاتو و پیگمنت در آسیا استفاده می شود توسط شرکت ما تحقیق و تولید می شود.
در حال حاضر ما بیش از 150 مدل تجهیزات زیبایی شناسی پزشکی داریم که 12 نوع درمان پوست و 4 نوع مراقبت از بدن را در بر می گیرد ، از جمله: لیزر دیود برای رفع مو ، لیزر q-nd nd nd برای تاتو و ضایعات رنگدانه ، لیزر کسری CO2 برای جای زخم و تجمع مجدد پوست ، هیفو برای لیفت پوست و فناوری های دیگر.
ما همچنین بزرگترین تولید کننده در آسیا ، با 3 مرکز تحقیق و توسعه و 3 کارخانه ، بیش از 1000 کارمند.در آسیا ، ما 10 شعبه در Beijng ، Guangzhou ، HONGKONG ، فیلیپین و غیره داریم.
علاوه بر این ، ما اولین شرکت هستیم که آموزش پزشکی را از سال 2012 شروع می کند. ما 200 جلسه دوره های آموزش زیبایی شناسی پزشکی برگزار کرده ایم و 20000 صاحب سالن و کلینیک در آکادمی ما آموزش دیده اند. علاوه بر این ، حدود 2000 مرکز لیزر برتر تأسیس شده و 10000 کارآموز پس از آموزش لیزر درمانی حرفه ای می شوند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در دسامبر 2002 ، گروه HONKON- اولین فناوری دست ساز ضد لرزش داخلی برای لیزر YAG خواهد بود و اولین شرکت سبکترین دسته در چین را ساخت

در ژانویه سال 2003 ، اولین برنامه Q-Switch گروه HONKON با لیزر ND.YAG از استفاده از مسمومیت های شریر جعبه سوئیچ سوخت جلوگیری کرد و باعث ایجاد مشکلاتی شد و تاریخچه انقلاب نوآوری تکنولوژیکی را برای دستگاه لیزر تنظیم کرد.

در ژانویه 2003 ، توسعه دهنده مستقل HONKON Group از کوچکترین و سبکترین لیزر در جهان برای درمان رنگدانه (دستگاه لیزر fortattoo) - شیائو لیانگ فی ، محبوب در سراسر جهان.

در ژوئن 2003 ، فن آوری IPL انحصاری HONKON Group و معرفی این فناوری در درمان ، تاکنون این فناوری واقعاً تنها یک تولید کننده چینی IPL دارد.

در آگوست 2003 ، گروه HONKON - راه اندازی یک "بخش فنی" برای اولین بار به طور خاص برای مشتریان داخلی بعد از تکنیک های عملکرد و راهنمایی شرکت است.

در مارس 2004 ، گروه HONKON از تحقیقات و توسعه مستقل قوی "Franz" سری لوازم آرایشی و بهداشتی سبک مراقبت از پوست.

در آگوست 2004 ، گروه HONKON میکروبام فن آوری از ژاپن ، استفاده از آنها در زمینه بوست ، یک سابقه را ایجاد کرد و یک بوست انسانی را تاریخچه انقلاب لرزش زمین ایجاد کرد.

در ژانویه سال 2005 ، گروه HONKON خواهد بود فن آوری لیزر بازتابی سرامیکی YAG استفاده می شود برای بهبود قابل توجهی بهره وری از لیزر ، امید به زندگی به طور کلی توسط سه تا پنج سال افزایش یافته است.

در مارس 2005 ، گروه HONKON اولین سیستم همه کاره زیبایی نوری GMF جهان را توسعه داد. در همان زمان وارد بازار لاغری ، تحقیقات منحصر به فرد و توسعه نسل جدیدی از کاهش وزن - رژیم غذایی طیف ، علم ، سلامتی ، لذت ، یک فیزیوتراپی ، محبوب در جهان شوید.

در ژوئن 2006 ، گروه HONKON نسل جدیدی از فناوری IPL + E را توسعه داد و به فناوری RF روشنایی داد ، چین و چروک های عمیق ، لکه های پوستی ، ویلی های رنگی و مشکلات درمانی را کاملاً برطرف کرد.

.

در ژوئن 2006 ، گروه HONKON منحصر به فرد ترین پیشرفته ترین زیبایی اکسیژن آب جهان ، علم ، سلامتی ، گردش خون طبیعی آن را ، به جای یک زیبایی زیبایی ، به جای زیبایی سنتی دستی ، یک انقلاب زیبایی را رقم زد.

در دسامبر سال 2006 ، حمله شوک گروه HONKON ، به طور مستقل یک سری از محصولات الکتریکی انجماد RF ، کنترل دمای اتوماتیک و مجهز به انواع سر ، درمان ایمنی ، محیط زیست ، سریع ، اعتبار چروکهای شلوغ و بلند مدت ، خاص را توسعه داد. اثرات چربی حل شده ، ضد پیری آسان

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : هانکن

تعداد کارمندان : 1000~1500

فروش سالانه : 6,000,000-9,000,000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب لیزر Q Switched Nd Yag برای فروش کیفیت خوب لیزر Q Switched Nd Yag برای فروش کیفیت خوب لیزر Q Switched Nd Yag برای فروش کیفیت خوب لیزر Q Switched Nd Yag برای فروش