خانه

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

نمایه شرکت

پکن HONKON Technologies Co.ltd ، که در سال 1998 تاسیس شد ، تاکنون ، ما 20 سال سابقه داریم. اولین لیزر Q q nd nd swhedhed که برای از بین بردن ضایعات تاتو و پیگمنت در آسیا استفاده می شود توسط شرکت ما تحقیق و تولید می شود.
در حال حاضر ما بیش از 150 مدل تجهیزات زیبایی شناسی پزشکی داریم که 12 نوع درمان پوست و 4 نوع مراقبت از بدن را در بر می گیرد ، از جمله: لیزر دیود برای رفع مو ، لیزر q-nd nd nd برای تاتو و ضایعات رنگدانه ، لیزر کسری CO2 برای جای زخم و تجمع مجدد پوست ، هیفو برای لیفت پوست و فناوری های دیگر.
ما همچنین بزرگترین تولید کننده در آسیا ، با 3 مرکز تحقیق و توسعه و 3 کارخانه ، بیش از 1000 کارمند.در آسیا ، ما 10 شعبه در Beijng ، Guangzhou ، HONGKONG ، فیلیپین و غیره داریم.
علاوه بر این ، ما اولین شرکت هستیم که آموزش پزشکی را از سال 2012 شروع می کند. ما 200 جلسه دوره های آموزش زیبایی شناسی پزشکی برگزار کرده ایم و 20000 صاحب سالن و کلینیک در آکادمی ما آموزش دیده اند. علاوه بر این ، حدود 2000 مرکز لیزر برتر تأسیس شده و 10000 کارآموز پس از آموزش لیزر درمانی حرفه ای می شوند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در دسامبر 2002 ، گروه HONKON- اولین فناوری دست ساز ضد لرزش داخلی برای لیزر YAG خواهد بود و اولین شرکت سبکترین دسته در چین را ساخت

در ژانویه سال 2003 ، اولین برنامه Q-Switch گروه HONKON با لیزر ND.YAG از استفاده از مسمومیت های شریر جعبه سوئیچ سوخت جلوگیری کرد و باعث ایجاد مشکلاتی شد و تاریخچه انقلاب نوآوری تکنولوژیکی را برای دستگاه لیزر تنظیم کرد.

در ژانویه 2003 ، توسعه دهنده مستقل HONKON Group از کوچکترین و سبکترین لیزر در جهان برای درمان رنگدانه (دستگاه لیزر fortattoo) - شیائو لیانگ فی ، محبوب در سراسر جهان.

در ژوئن 2003 ، فن آوری IPL انحصاری HONKON Group و معرفی این فناوری در درمان ، تاکنون این فناوری واقعاً تنها یک تولید کننده چینی IPL دارد.

در آگوست 2003 ، گروه HONKON - راه اندازی یک "بخش فنی" برای اولین بار به طور خاص برای مشتریان داخلی بعد از تکنیک های عملکرد و راهنمایی شرکت است.

در مارس 2004 ، گروه HONKON از تحقیقات و توسعه مستقل قوی "Franz" سری لوازم آرایشی و بهداشتی سبک مراقبت از پوست.

در آگوست 2004 ، گروه HONKON میکروبام فن آوری از ژاپن ، استفاده از آنها در زمینه بوست ، یک سابقه را ایجاد کرد و یک بوست انسانی را تاریخچه انقلاب لرزش زمین ایجاد کرد.

در ژانویه سال 2005 ، گروه HONKON خواهد بود فن آوری لیزر بازتابی سرامیکی YAG استفاده می شود برای بهبود قابل توجهی بهره وری از لیزر ، امید به زندگی به طور کلی توسط سه تا پنج سال افزایش یافته است.

در مارس 2005 ، گروه HONKON اولین سیستم همه کاره زیبایی نوری GMF جهان را توسعه داد. در همان زمان وارد بازار لاغری ، تحقیقات منحصر به فرد و توسعه نسل جدیدی از کاهش وزن - رژیم غذایی طیف ، علم ، سلامتی ، لذت ، یک فیزیوتراپی ، محبوب در جهان شوید.

در ژوئن 2006 ، گروه HONKON نسل جدیدی از فناوری IPL + E را توسعه داد و به فناوری RF روشنایی داد ، چین و چروک های عمیق ، لکه های پوستی ، ویلی های رنگی و مشکلات درمانی را کاملاً برطرف کرد.

.

در ژوئن 2006 ، گروه HONKON منحصر به فرد ترین پیشرفته ترین زیبایی اکسیژن آب جهان ، علم ، سلامتی ، گردش خون طبیعی آن را ، به جای یک زیبایی زیبایی ، به جای زیبایی سنتی دستی ، یک انقلاب زیبایی را رقم زد.

در دسامبر سال 2006 ، حمله شوک گروه HONKON ، به طور مستقل یک سری از محصولات الکتریکی انجماد RF ، کنترل دمای اتوماتیک و مجهز به انواع سر ، درمان ایمنی ، محیط زیست ، سریع ، اعتبار چروکهای شلوغ و بلند مدت ، خاص را توسعه داد. اثرات چربی حل شده ، ضد پیری آسان

Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : هانکن

تعداد کارمندان : 1000~1500

فروش سالانه : 6,000,000-9,000,000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. گواهینامه ها