خانه اخبار

نماینده آمریکایی که از کارخانه های هونکن بازدید می کند

گواهی
چین Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Beijing Honkon Technologies Co., Ltd. گواهینامه ها
نظرات مشتریان
دستگاه لاغری بسیار مؤثر است. این نتایج عالی عالی را نه تنها برای چهره بلکه برای بدن نیز به همراه می آورد.

—— میراسول

Эффект 808XF после первой процедуры уже заметен.

—— الكساندر

طراحی خوب، سازمان خوب، توانایی گوش دادن به مشتری

—— ایوان - سوئیس

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
نماینده آمریکایی که از کارخانه های هونکن بازدید می کند
آخرین اخبار شرکت نماینده آمریکایی که از کارخانه های هونکن بازدید می کند

تاریخ: 25 اکتبر 2019

نماینده آمریکایی به کارخانه پکن و کارخانه هبی ما می آیند ، ما تولید و محصولات خود را به مشتری خود نشان دادیم ، این مشتری از آمریکا آمده است ، آنها به زبان اسپانیایی صحبت می کنند ، از این تصویر می بینید که آنها زیبا و خوش تیپ هستند ، و مدیر بازار دوست داشتنی ما آمریکا Resun آنها را به دیدار ما راهنمایی کنید.

آنها به مدت 15 سال بر روی عرضه ماشین های زیبایی در نیویورک و فلوریدا تمرکز دارند ، آنها روی دستگاه زیبایی ، کیفیت ، شکل و غیره بسیار سخت عمل می کنند ، این بار می خواهند از دستگاه زیبایی موهای زائد لیزر 3 دیود با طول ما دیدن کنند ، دستگاه لاغری با غلتک + خلاء + IR + RF ، آنها به مدلهای لاغری ما + ، Supreme ICE KK ،

از آنجا که پرس و جو ، آموزش و صدور گواهینامه آنها بسیار مهم است ، ما آموزش های نمایندگی را ارائه می دهیم ، می تواند بصورت آنلاین یا غیر خطی باشد ، این بدان معناست که چهره به چهره خوب است ، عوامل می توانند به اینجا بیایند ، یا ما می توانیم برای آموزش کادر بالینی به نمایندگان برویم. مأمورین سفته می توانند آموزش را به مشتریان خود ارائه دهند ، البته CE پزشکی و FDA تصویب است ،

سازمان غذا و دارو:

CE پزشکی:

خوش آمدید نماینده و مشتری بیشتر و بیشتر به ما مراجعه کنید ، ما با 21 سال ارائه دهنده راه حل های زیبایی هستیم. در ابتدا ، ما فقط تولید کننده ماشین آلات زیبایی هستیم ، فقط می خواهیم بهترین محصولات را به مشتریان خود عرضه کنیم و در صورت نیاز مشتریان ما می توانیم اکثر گواهینامه ها را تهیه کنیم. اما اکنون ، ما روی عرضه راه حل های زیبایی ، دستگاه زیبایی ، آموزش ماشین آلات ، کلاس آموزش ، محصولات مراقبت از پوست ، سالن زیبایی و توسعه کلینیک و غیره متمرکز شده ایم ، همه مشتریانی را که نیاز داریم انجام می دهیم.

مرکز لیزر روند توسعه است ، دستگاه لیزر تنها زیبایی نمی تواند نیاز مشتری را تحقق بخشد ، لیزرهای مختلفی با هم همکاری می کنند که می توانند موثرتر شوند و با ترمیم بهتر بعد از عمل ، مشتری فکر می کند که ارزش هزینه کردن را دارد.

میخانه زمان : 2019-10-28 13:43:12 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Beijing Honkon Technologies Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Sheldon Peng

تلفن: +8613811226837

فکس: 86-10-67803842

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)